Carrier’s Cup 2018. Першы дзень ззаду!

//Carrier’s Cup 2018. Першы дзень ззаду!

Carrier’s Cup 2018. Першы дзень ззаду!

2018-09-09T00:01:46+00:00 Сентябрь 9, 2018|Новости|

Не ўпускаем магчымасці расказаць і нагадаць гасцям і ўдзельнікам, аб выніках першага дня турніру Carrier’s Cup 2018!
Надвор’е ўжо які год радуе нашых гасцей па-летняму цёплым сонцам і нават калі вы не змаглі трапіць на турнір сёння, то ў вас яшчэ ёсць магчымасць,бо 9 верасня каманды прадоўжаць бітва за галоўныя кубкі чэмпіянату. У нас было па-сапраўднаму горача. Каманды выкладваюцца на полі на ўсе 100%, а заўзятары,здаецца, перавысілі ўсе дапушчальныя нормы шуму,перажываючы і падтрымліваючы сваіх блізкіх і калегаў. Атмасферу на стадыёне можна назваць сапраўды зараджанай!

Мы спадзяемся, што кожны зарадзіў і заўтра ўсе гульцы з новымі сіламі і эмоцыямі выйдуць на поле ФК “Мінск” каб паказаць сумленную, а галоўнае прыгожую гульню!

А мы падрыхтавалі для вас вынікі першага дня турніру Carrier’s Cup 2018.

Група А

Назва

1

2

3

4

5

6

г

аб

м

 

А1

Юркас

 

 

2-0

3-0

0-0

2-0

1-0

8-0

13

1

 

А2

ПАЦІА

0-2

 

 

2-0

1-1

1-0

3-1

7-4

10

2

 

А3

PRIMUS

0-3

0-2

 

 

0-0

0-1

2-0

2-6

4

5

 

А4

ОПТИ 24

0-0

1-1

0-0

 

2-0

1-0

4-1

9

3

 

А5

Трансконсалт Брэст

0-2

0-1

1-0

0-2

 

4-0

5-5

6

4

 

А6

Jenty-Spedition

0-1

1-3

0-2

0-1

0-4

 

1-11

6

1.

10:00

1 тур

Поле 1

група А

Юркас

Jenty-Spedition

1-0

2.

10:30

1 тур

Поле 1

група A

ПАЦІА

ОПТИ 24

1-1

3.

11:00

1 тур

Поле 1

група А

PRIMUS

Трансконсалт Брэст

0-1

4.

11:30

2 тур

Поле 1

група A

ОПТИ 24

Jenty-Spedition

1-0

5.

12:00

2 тур

Поле 1

група А

ПАЦІА

PRIMUS

2-0

6.

12:30

2 тур

Поле 1

група A

Юркас

Трансконсалт Брэст

2-0

РЕКОМЕНДУЕМ ЕЩЕ:  Устройство фиксации выезда на встречную полосу

13:00 АДКРЫЦЦЁ СПАБОРНІЦТВАЎ

7.

13:30

3 тур

Поле 1

група А

Юркас

ОПТИ 24

0-0

8.

14:00

3 тур

Поле 1

група A

ПАЦІА

Трансконсалт Брэст

1-0

9.

14:30

3 тур

Поле 1

група А

PRIMUS

Jenty-Spedition

2-0

10.

15:00

4 тур

Поле 1

група A

ОПТИ 24

Трансконсалт Брэст

2-0

11.

15:30

4 тур

Поле 1

група А

ПАЦІА

Jenty-Spedition

3-1

12.

16:00

4 тур

Поле 1

група A

Юркас

PRIMUS

3-0

13.

16:30

5 тур

Поле 1

група А

Трансконсалт Брэст

Jenty-Spedition

4-0

14.

17:00

5 тур

Поле 1

група A

PRIMUS

ОПТИ 24

0-0

15.

17:30

5 тур

Поле 1

група А

Юркас

ПАЦІА

2-0

Група B

Назва

1

2

3

4

5

6

г

аб

м

 

B1

ArtStars

 

 

1-0

2-0

4-0

2-0

1-0

10-0

15

1

 

B2

ТМФ-Транс Главдоставка

0-1

 

 

1-0

0-2

2-1

1-1

4-5

7

2

 

B3

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

0-2

0-1

 

 

0-1

0-0

2-1

2-5

4

5

 

B4

Прамтрансінвест

0-4

2-0

1-0

 

1-2

0-2

4-8

6

4

 

B5

Віталюр

0-2

1-2

0-0

2-1

 

1-0

4-5

7

3

 

B6

Д-Транс

0-1

1-1

1-2

2-0

0-1

 

4-5

4

6

1.

10:00

1 тур

Поле 2

група B

ArtStars

Д-Транс

1-0

2.

10:30

1 тур

Поле 2

група B

Главдоставка

Прамтрансінвест

0-2

3.

11:00

1 тур

Поле 2

група B

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

Віталюр

0-0

4.

11:30

2 тур

Поле 2

група B

Прамтрансінвест

Д-Транс

0-2

5.

12:00

2 тур

Поле 2

група B

Главдоставка

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

1-0

6.

12:30

2 тур

Поле 2

група B

ArtStars

Віталюр

2-0

13:00 АДКРЫЦЦЁ СПАБОРНІЦТВАЎ

7.

13:30

3 тур

Поле 2

група B

ArtStars

Прамтрансінвест

4-0

8.

14:00

3 тур

Поле 2

група B

Главдоставка

Віталюр

2-1

9.

14:30

3 тур

Поле 2

група B

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

Д-Транс

2-1

10.

15:00

4 тур

Поле 2

група B

Прамтрансінвест

РЕКОМЕНДУЕМ ЕЩЕ:  У Азербайджане палегчаць кантроль на мяжы

Віталюр

1-2

11.

15:30

4 тур

Поле 2

група B

Главдоставка

Д-Транс

1-1

12.

16:00

4 тур

Поле 2

група B

ArtStars

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

2-0

13.

16:30

5 тур

Поле 2

група B

Віталюр

Д-Транс

1-0

14.

17:00

5 тур

Поле 2

група B

Аўтамабільны дом Энергія ГмбХ

Прамтрансінвест

0-1

15.

17:30

5 тур

Поле 2

група B

ArtStars

Главдоставка

1-0

Група З

Назва

1

2

3

4

5

6

г

аб

м

 

С1

TRANSIMPERIAL

 

 

0-0

1-1

1-1

2-0

4-0

8-2

9

3

 

С2

БЕЛКАСПИАН

0-0

 

 

3-1

1-0

1-0

2-4

7-5

10

1

 

С3

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

1-1

1-3

 

 

1-2

0-1

2-0

5-7

4

5

 

С4

ОП НДІ ПКД

1-1

0-1

2-1

 

2-1

3-1

8-5

10

2

 

С5

СП ТРАНЗІТ

0-2

0-1

1-0

1-2

 

1-5

3-10

3

6

 

С6

ЮРИДАН

0-4

4-2

0-2

1-3

5-1

 

10-12

6

4

1.

10:00

1 тур

Поле 3

група C

TRANSIMPERIAL

ЮРИДАН

4-0

2.

10:30

1 тур

Поле 3

група C

БЕЛКАСПИАН

ОП НДІ ПКД

1-0

3.

11:00

1 тур

Поле 3

група C

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

СП ТРАНЗІТ

0-1

4.

11:30

2 тур

Поле 3

група C

ОП НДІ ПКД

ЮРИДАН

3-1

5.

12:00

2 тур

Поле 3

група C

БЕЛКАСПИАН

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

3-1

6.

12:30

2 тур

Поле 3

група C

TRANSIMPERIAL

СП ТРАНЗІТ

2-0

13:00 АДКРЫЦЦЁ СПАБОРНІЦТВАЎ

7.

13:30

3 тур

Поле 3

група C

TRANSIMPERIAL

ОП НДІ ПКД

1-1

8.

14:00

3 тур

Поле 3

група C

БЕЛКАСПИАН

СП ТРАНЗІТ

1-0

9.

14:30

3 тур

Поле 3

група C

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

ЮРИДАН

2-0

10.

15:00

4 тур

Поле 3

група C

ОП НДІ ПКД

СП ТРАНЗІТ

2-1

11.

15:30

4 тур

Поле 3

група C

БЕЛКАСПИАН

ЮРИДАН

2-4

12.

16:00

4 тур

Поле 3

група C

TRANSIMPERIAL

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

1-1

13.

16:30

5 тур

Поле 3

група C

ЮРИДАН

ЮРИДАН

1-5

14.

17:00

5 тур

Поле 3

група C

ГРУЗОВИТ-ТРАНС

ОП НДІ ПКД

РЕКОМЕНДУЕМ ЕЩЕ:  Обязательное предварительное информирование в ТС

1-2

15.

17:30

5 тур

Поле 3

група C

TRANSIMPERIAL

БЕЛКАСПИАН

0-0

Група D

Назва

1

2

3

4

5

г

аб

м

 

D1

FC Diplomat

 

 

1-3

1-3

1-2

0-0

3-8

1

4

 

D2

Т. Э.. Л. С.-БиУай

3-1

 

 

1-2

0-0

9-1

13-4

7

3

 

D3

РАЙФФАЙЗЕН-ЛІЗІНГ

3-1

2-1

 

 

2-2

2-0

9-4

10

1

 

D4

БЕЛГРУЗАВТОТРАНС

2-1

0-0

2-2

 

7-0

11-3

8

2

 

D5

Скрынка Ператыку

0-0

1-9

0-2

0-7

 

1-18

1

5

1.

10:00

2 тур

Поле 4

група D

FC Diplomat

Скрынка Ператыку

0-0

2.

10:30

1 тур

Поле 4

група D

Т. Э.. Л. С.-БиУай

БЕЛГРУЗАВТОТРАНС

0-0

3.

11:00

1 тур

Поле 4

група D

РАЙФФАЙЗЕН-ЛІЗІНГ

Скрынка Ператыку

2-0

4.

11:30

2 тур

Поле 4

група D

Т. Э.. Л. С.-БиУай

РАЙФФАЙЗЕН-ЛІЗІНГ

1-2

5.

12:00

3 тур

Поле 4

група D

FC Diplomat

БЕЛГРУЗАВТОТРАНС

1-2

6.

12:30

3 тур

Поле 4

група D

Т. Э.. Л. С.-БиУай

Скрынка Ператыку

9-1

13:00 АДКРЫЦЦЁ СПАБОРНІЦТВАЎ

7.

13:30

 

Поле 4

група D

FC Diplomat

РАЙФФАЙЗЕН-ЛІЗІНГ

1-3

8.

14:00

 

Поле 4

група D

БЕЛГРУЗАВТОТРАНС

Скрынка Ператыку

7-0

9.

14:30

 

Поле 4

група D

FC Diplomat

Т. Э.. Л. С.-БиУай

1-3

10.

15:00

 

Поле 4

група D

РАЙФФАЙЗЕН-ЛІЗІНГ

БЕЛГРУЗАВТОТРАНС

2-2

Carrier's Cup 2018. Першы дзень ззаду!

Carrier's Cup 2018. Першы дзень ззаду!

Источник: www.transportal.by

Отправить ответ

  Subscribe  
Сообщить о